Hallitus

Suomen Työnäköseuran Hallitus 2020

 

Puheenjohtaja

Optikko Tatu Järvenselkä

tatu.jarvenselka@synsam.fi

 

Varapuheenjohtaja

Optikko Jussi Kärhä

jussi.karha@synsam.fi

 

Hallituksen jäsenet:

 

Työterveyshoitaja Mari-Anne Anttila

maianttila@gmail.com

 

Optikko Jannika Ehrling

jannika.ehrling@specsavers.com

 

Työfysioterapeutti Tuija Laukkarinen

tuija.laukkarinen@terveystalo.com

 

työfysioterapeutti Tytti Nuoramo

tarja.nuoramo@eduskunta.fi

 

Territory Sales Manager Leo Sirelius

leo.sirelius@honeywell.com

 

Työterveyshuollon erikoislääkäri Kalle Saarinen

kalle.saarinen@mehilainen.fi

 

 

Asiantuntijajäsenet:

(tarvittaessa kokoukseen kutsuttavat)

DI Tapio Kallasjoki,

Optikko Pekka Palmu

 

Hallituksen sihteeri:

Tarja Paussoi, NÄE ry

Eteläranta 10, 00130 Helsinki

tarja.paussoi@naery.fi